Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

DOLFOS.

Фірма DOLFOS спеціалізується на підборі складу та виробництві вітамінно-мінеральних сумішей, кормових добавок, замінників молока, преміксів для сільськогосподарських тварин, птахів, хутрових звірів та непродукуючих тварин.

Завдяки високій якості та широкій лінійці пропонованих препаратів вітамінно-мінеральні комплекси та харчові добавки DOLFOS широко застосовуються провідними заводчиками в Європі. Більшість заводчиків та просто власників домашніх тварин уже знають представлені препарати та активно ними користуються. Думаю їм буде цікаво дізнатися, що тепер добавки фірми DOLFOS доступні і в Росії офіційний постачальник цих препаратів.

У складі добавок DOLFOS міститься ряд унікальних компонентів, завдяки яким ваші улюбленці завжди будуть здорові і сповнені сил. Вони легко засвоюються організмом, мають широкий спектр дії шляхом на організм в цілому. Мають виняткові протизапальні та болезаспокійливі властивості, використовується для підтримки здоров'я суглобів і не тільки, не викликаючи при цьому побічні ефекти.
DOLFOS пропонує кормові добавки на основі виключно натуральних компонентів для здоров'я, повноцінного розвитку та підвищення імунітету домашніх вихованців.

Місія DOLFOS - піклуємося про здоров'я собак і котів.

Вже 30 років компанія DOLFOS виробляє препарати, премікси та кормові суміші для домашніх тварин.

Продукти розробляються фахівцями тваринницької галузі, ветеринарами та технологами.
Використовують найкращу сировину, яка забезпечує максимальне засвоєння вітамінів, макро- та мікроелементів, амінокислот, ферментів, екстрактів та пробіотиків.