GoDog.com.ua » Інтернет-магазин GoDog » MPS Italian Pet Products

Відображаються усі з 11 результатів

Показати 48 96 144 Всі

MPS Italian PET Products - це пластикові перенесення Skudo IATA, Pratiko metal з металевими дверцятами.

MPS Italian PET products - найбільший та провідний виробник пластикових та металевих виробів для домашніх тварин у Європі.

Вже понад 40 років МРЅ є провідним італійським брендом з виробництва клітин для тварин та переносок для собак та котів.
Великі дослідження було проведено цих товарів для тварин. З метою винаходу та виробництва найбільш функціональних та високоякісних переносок для домашніх тварин усіх розмірів.

Виробляє пластмасові вироби, використовує свій досвід для створення високоякісних товарів для тварин з унікальним дизайном. А 10 років тому вийшла на ринок свійських тварин.

Переваги продукції MRS Italilan Реt:

 • Виготовлені із довговічного міцного пластику;
 • Перенесення для собак і кішок мають хорошу вентиляцію;
 • Контейнер IATA забезпечений надійними запозиченнями;
 • Міцні ручки у транспортувальних боксів;
 • Легкий доступ до вашого вихованця через невеликі дверцята з металу.

Розвиток та досягнення MRS.

 • Протягом багатьох років завдяки безперервній інтуїції засновника Таміоццо Джованні Баттісти компанія виросла. щоб застосувати величезний досвід та професіоналізм на ринку домашніх тварин.
 • Інноваційні та функціональні продукти з 1996 року поступово накопичуються у каталозі MPS. У 2005 році до них було додано виробництво клітин для гризунів та птахів. У зв'язку з чим створено дочірню компанію MPS 2.
 • Незабаром у продажу з'являються клітини для свійських тварин, хом'яків та черепах.
 • Безмежні інновації компанії МРЅ призвели до створення безлічі моделей переносок для домашніх тварин. А також транспортувальних боксів, контейнерів та туалетів для кішок.

Тепер ви зможете придбати якісний продукт за смаком вашого вихованця. Від транспортувальних боксів для перевезення собак та кішок у літаку до котячих туалетів.

Вивчення продукту, дизайн, виготовлення прес-форм, лиття та маркетинг продукту – все це внутрішні процеси, які змушують з гордістю сказати, що MPS – ІТАЛІЙСЬКА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЛЮБИМЧИКІВ.

 • З січня 2010 року MPS 2 придбала марку MPS з точки зору більшої концентрації на технічному, виробничому та комерційному розвитку всієї лінії для домашніх тварин. А також вроджену схильність до обслуговування клієнтів, як обов'язкову місію.

  MPS Italian Pet Products - зручні переноски для ваших улюбленців

  MPS Italian Pet Products - зручні переноски для ваших улюбленців

MPS Italian Pet Products компания