GoDog.com.ua » Shop » K-9 Selection
Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

K9 SELECTION - професійний корм для собакK-9 Selection – канадський корм преміум класу для собак службових порід.

K-9 Selection спеціально розроблений щоб забезпечити збалансований раціон харчування, швидко відновити організм після навантажень, зберегти та підтримати здоров’я вихованців.

Весь корм K-9 Selection виробляється в Канаді, штат Онтаріо на найсучасніших об’єктах заводу Elmira Pet Products. Компанія має більш ніж 30 років досвіду виробництва продуктів харчування для тварин. Всі рецепти лінійок розроблені на базі власної лабораторії та продаються більш ніж у 25 країнах світу.

Службові собаки забезпечені відмінними умовами життя та спеціальним харчуванням. Під час тренувань та за будь-якої фізичної активності організм собак витрачає дуже багато енергії. При дефіциті поживних речовин і енергії організм може почати використовувати доступне йому джерело – м’язову тканину. Тому головне у харчуванні собак – отримувати з кормом достатню кількість якісного білка.

K-9 – особливий підрозділ поліції у США, кінологічна служба. У поліції та інших відомствах службові собаки та їхні інструктори користуються великою та заслуженою повагою.
До собак, які виконують відповідальну роботу, ставляться дуже серйозно.

Мета Elmira Pet Products – вперше надати професійний корм для собак, що повністю задовольняє потреби у повноцінному протеїні, метаболічної енергії – К-9 selection.

Для виробника – якість – найвищий пріоритет. Elmira Pet Products сертифікована та дотримується строгих правил та положень. HACCP, CFIA, USDA / APHIS, AAFCO, Правил ЄС 2069/2009 та 142/2011. Використовуючи ці стандарти у поєднанні з відмінним складом та кращою канадською сировиною, корм K-9 Selection відповідає меті: «Харчування, в яке ви вірите». Якість, яку всі знають.