Політика конфіденційності.

Веб-сайт Godog.com.ua відноситься до сайтів, розміщених тільки на цьому домені і не має інших пов’язаних піддоменів. Ця політика конфіденційності описує, як Godog.com.ua використовує та захищає будь-яку інформацію, яку ви надаєте. Ми прагнемо забезпечити захист вашої конфіденційності. Якщо ви надаєте нам особисту інформацію через Godog.com.ua, ви можете бути впевнені, що вона використовуватиметься лише відповідно до цієї заяви про конфіденційність.

Відвідувачі сайту.

Як і більшість операторів веб-сайтів, Godog.com.ua збирає не ідентифікуючу особу інформацію, яку зазвичай надають веб-браузери та сервери, такі як тип браузера, мовні уподобання, сайт, що посилається, а також дата і час кожного запиту відвідувача. Метою godog.com.ua є збір інформації, що не ідентифікує особу. Вона полягає в тому, щоб краще зрозуміти як відвідувачі Godog.com.ua використовують наш веб-сайт. Час від часу Godog.com.ua може публікувати інформацію, що не ідентифікує, в сукупності, наприклад, публікуючи звіт про тенденції використання свого веб-сайту.

Godog.com.ua також збирає потенційно особисту інформацію, таку як IP-адреси. Однак Godog.com.ua не використовує IP-адреси для ідентифікації своїх відвідувачів і не розкриває таку інформацію, за винятком тих випадків, коли він використовує та розкриває особисту інформацію, як описано нижче.

Збір індивідуальної інформації.

Деякі відвідувачі Godog.com.ua вважають за краще взаємодіяти з Godog.com.ua так, щоб Godog.com.ua збирав особисту інформацію. Кількість та тип інформації, яку збирає Godog.com.ua, залежить від характеру взаємодії. Наприклад, ми просимо відвідувачів, які використовують наші форми відгуків, вказати ім’я користувача та адресу електронної пошти.

У кожному випадку Godog.com.ua збирає таку інформацію лише тією мірою, якою це необхідно чи доречно для виконання мети взаємодії відвідувача з Godog.com.ua. Godog.com.ua не розкриває особисту інформацію, окрім як описано нижче. Крім того, відвідувачі завжди можуть відмовитись надавати інформацію, що дозволяє встановити особу.

Вся інформація, яка збирається на Godog.com.ua, буде оброблятись відповідно до законодавства GDPR.

Захист певної особистої інформації.

Godog.com.ua розкриває інформацію, що дозволяє ідентифікувати особу, лише адміністраторам проектів, співробітникам, підрядникам та афілійованим організаціям, які (1) повинні знати цю інформацію, щоб обробляти її від імені Godog.com.ua або надавати послуги доступні через Godog. com.ua, та (2) які погодилися не розкривати його іншим. Деякі з цих співробітників, підрядників та афілійованих організацій можуть перебувати за межами вашої країни; Використовуючи Godog.com.ua, ви погоджуєтеся на передачу такої інформації ім.

Godog.com.ua не здаватиме в оренду або продаватиме потенційно особисту та особисту інформацію будь-кому. Крім адміністраторів проектів, співробітників, підрядників та афілійованих організацій, як описано вище. Godog.com.ua розкриває інформацію, що дозволяє встановити особистість та особисту інформацію, тільки в тому випадку, якщо це потрібно за законом, якщо ви даєте дозвіл на передачу вашої інформації, або коли Godog.com.ua вважає, що розкриття розумно необхідне захисту власності чи прав Godog.com.ua, третіх осіб чи широкого загалу.

Якщо ви є зареєстрованим користувачем веб-сайту Godog.com.ua і вказали свою адресу електронної пошти, Godog.com.ua може час від часу надсилати вам електронні листи з інформацією про нові функції, запитувати ваші відгуки або просто тримати вас в курсі того, що відбувається з Godog.com.ua та нашими товарами. Ми переважно використовуємо наш блог для передачі інформації такого типу, тому ми очікуємо, що цей тип електронної пошти буде мінімальним.

Якщо ви надсилаєте нам запит (наприклад, електронною поштою до служби підтримки або через один з наших механізмів зворотного зв’язку), ми залишаємо за собою право опублікувати його, щоб допомогти нам уточнити або відповісти на ваш запит або допомогти нам підтримати інших користувачів. Godog.com.ua, вживає всіх розумно необхідних заходів для захисту від несанкціонованого доступу, використання, зміни або знищення інформації, що потенційно ідентифікує та ідентифікує особистість.

Використання особистої інформації.

Ми використовуємо надану вами інформацію для реєстрації облікового запису, участі в наших заходах, отримання інформаційних бюлетенів, використання деяких інших сервісів або участі в проекті з відкритим кодом Godog.com.ua будь-яким іншим способом.

Ми не продаватимемо або здаватимемо в оренду вашу особисту інформацію третім сторонам, якщо у нас немає вашого дозволу або якщо цього вимагає закон.

Ми хотіли б надіслати вам маркетингові повідомлення електронною поштою, які можуть бути вам цікаві час від часу. Якщо ви погодилися на маркетинг, ви можете відмовитись пізніше.

Ви маєте право будь-коли перешкодити нам зв’язатися з вами в маркетингових цілях. Якщо ви більше не хочете, щоб з вами зв’язувалися з маркетинговою метою, будь ласка, натисніть на посилання відмови від підписки внизу листа.

Правові підстави обробки персональних даних.

Ми покладаємось на одну або декілька з наступних умов обробки:

 • Наші законні інтереси ефективної доставки інформації та послуг для вас;
 • Явна згода, яку ви дали;
 • Правові зобов’язання.

Доступ до даних.

Ви маєте право запросити копію наявної у нас інформації про вас. Якщо вам потрібна копія будь-якої або всієї особистої інформації, дотримуйтесь інструкцій наприкінці цього розділу.

Всі надані учасником Godog.com.ua дані можуть бути переглянуті та змінені учасником через URL-адресу токена доступу, яка була надіслана електронною поштою для підтвердження успішної активації облікового запису.

Облікові записи користувачів Godog.com.ua можна редагувати, виконавши такі дії:

Відвідайте https://godog.com.ua/my-account/ та введіть своє ім’я користувача та пароль.
Ви будете перенаправлені форму для реєстрації.
Натисніть посилання «Змінити» поруч із вашим ім’ям користувача.
Якщо ви хочете запросити доступ до даних облікового запису, виконайте такі дії:

Завітайте на https://godog.com.ua/my-account/ .
Введіть вашу адресу електронної пошти.
Натисніть «Прийняти декларацію та запросити експорт».
Примітка. Якщо у вас є обліковий запис на Godog.com.ua, рекомендуємо виконати вхід перед відправкою, щоб зв’язати свій обліковий запис із запитом.

Збереження особистої інформації.

Ми будемо зберігати вашу особисту інформацію в наших системах лише стільки часу, скільки нам потрібно для успіху проекту з відкритим вихідним кодом Godog.com.ua та програм, що підтримують Godog.com.ua. Ми зберігаємо контактну інформацію (наприклад, інформацію зі списку розсилки) доти, доки користувач не скасує підписку або не запропонує видалення цієї інформації з наших чинних систем. Якщо ви вирішите відмовитися від підписки на розсилку, ми можемо зберігати деяку обмежену інформацію про вас, щоб ми могли задовольнити ваш запит.

Godog.com.ua не видалятиме особисті дані з журналів або записів, необхідних для роботи, розробки або архівів проекту з відкритим кодом Godog.com.ua.

Godog.com.ua повинен зберігати дані про відвідувачів Godog.com.ua протягом 3 років, щоб краще відстежувати та стимулювати зростання спільноти, а потім автоматично видаляти несуттєві дані, зібрані під час реєстрації. Імена учасників та адреси електронної пошти зберігатимуться протягом невизначеного часу, щоб зберегти нашу здатність відповідати на звіти за кодексом поведінки.

На сайті Godog.com.ua банківські / фінансові дані, зібрані в рамках запиту на відшкодування, видаляються з Godog.com.ua через 7 днів після того, як позначений запит як оплачений. Причина 7-денного терміну зберігання полягає в тому, щоб заборонити організаторам повторно вводити свої банківські реквізити у разі збою або якщо платіж було позначено як «Оплачено» помилково. Рахунки та квитанції, пов’язані з витратами Godog.com.ua, зберігаються протягом 7 років після завершення аудиту календарного року за вказівкою наших фінансових консультантів (аудиторів та бухгалтерів).

Коли видалення запитується або потрібно іншим чином, ми будемо анонімізувати дані суб’єктів даних та/або видаляти їх інформацію із загальнодоступних сайтів, якщо видалення даних зашкодить важливим системам або зашкодить журнали або записи, необхідні для експлуатації, розробки або архівування. запису проекту з відкритим кодом Godog.com.ua.

Якщо ви бажаєте запросити видалення облікового запису та пов’язаних даних, виконайте такі дії:

 1. Відвідайте https://godog.com.ua/my-account/ .
 2. Введіть вашу адресу електронної пошти.
 3. Натисніть «Прийняти декларацію та запросити видалення постійного облікового запису».

Примітка. Якщо у вас є обліковий запис на Godog.com.ua, рекомендуємо виконати вхід перед відправкою, щоб зв’язати свій обліковий запис із запитом.

Права щодо вашої інформації.

Ви можете мати певні права відповідно до закону про захист даних щодо особистої інформації, яку ми зберігаємо про вас. Зокрема, ви маєте право:

 • Запитати копію особистої інформації про вас, яку ми зберігаємо;
 • Попросити нас оновити особисту інформацію про вас, яку ми зберігаємо, або самостійно виправити таку особисту інформацію, яку ви вважаєте невірною чи неповною;
 • Попросити нас видалити особисту інформацію про вас, яку ми зберігаємо, з діючих систем або обмежити використання нами такої особистої інформації (інформацію про видалення з архівів див. у розділі «Зберігання особистої інформації»);
 • Заперечувати проти нашої обробки вашої особистої інформації; та/або
 • Відкликати вашу згоду на обробку вашої особистої інформації (якщо така обробка заснована на згоді, а згода є єдино допустимою основою для обробки).

Якщо ви хочете скористатися цими правами або зрозуміти, чи застосовуються ці права до вас, дотримуйтесь інструкцій наприкінці цієї заяви про конфіденційність.

Сторонні посилання.

Наш сайт може містити посилання на інші сайти, надані третіми особами, які не перебувають під нашим контролем. При переході за посиланням та наданням інформації на сторонній веб-сайт слід враховувати, що ми не несемо відповідальності за дані, надані цій третій стороні. Ця політика конфіденційності застосовується лише до веб-сайтів, перелічених на початку цього документа, тому, коли ви відвідуєте інші веб-сайти, навіть якщо ви натискаєте на посилання на Godog.com.ua, ви повинні прочитати їхні власні політики конфіденційності.

Агрегована статистика.

Godog.com.ua може збирати статистику щодо поведінки відвідувачів свого сайту, але Godog.com.ua не розкриває особисту інформацію, окрім як відповідно до цієї політики.

Файли-cookies.

Інформація про те, як ви використовуєте наш веб-сайт, збирається автоматично за допомогою файлів cookie. Файли cookie – це текстові файли, які розміщуються на вашому комп’ютері для збору стандартної інформації журналу Інтернету та інформації про поведінку відвідувачів. Ця інформація використовується для відстеження використання веб-сайту відвідувачами та складання статистичних звітів про діяльність веб-сайту.

Будь ласка, ознайомтесь із нашою політикою щодо файлів cookie для отримання додаткової інформації про те, які файли cookie збираються на Godog.com.ua.

Зміни у політиці конфіденційності.

Хоча більшість змін може бути незначною, Godog.com.ua може час від часу змінювати свою Політику конфіденційності на власний розсуд. Godog.com.ua рекомендує відвідувачам часто перевіряти цю сторінку на наявність змін у Політиці конфіденційності. Ваше подальше використання цього сайту після будь-яких змін до цієї Політики конфіденційності означатиме вашу згоду з такими змінами.

Контакти.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас є будь-які питання щодо нашої політики конфіденційності або інформації, яку ми зберігаємо про вас, електронною поштою info@godog.com.ua