GoDog.com.ua » Shop » 8 in 1
Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

8 in 1 – компанія, що створила повний асортимент вітамін для птахів та інших домашніх тварин.

Метою 8 in 1 було запропонувати високоякісні, інноваційні продукти для тварин, які не лише покращували їх самопочуття, а й враховували їхні природні потреби.

Історія компанії 8 in 1.

Свою історію успіху компанія 8 in 1 починає ще наприкінці 19 століття (дата заснування – 1888 р.).

На той час її власник, пан Гарольд, займався продажем зерна та сіна для коней у Східній частині Манхеттена. Одного разу він помітив, що все більше людей заводять собі канарок. Ця маленька жовта співоча пташка якось непомітно стала домашньою твариною номер 1 не тільки в Нью-Йорку, а й у всій країні. І все більше людей, піклуючись про здоров’я своїх вихованців, потребували спеціально підготовленого зерна для птахів. Пана Гарольда буквально закидали подібними проханнями. Він вирішив, що знайде спосіб, як задовольнити потреби птахів та їх власників. Він змішав 8 типів зерна і зробив таким чином перший повноцінний корм для канарок, назвавши його “8in1 Song Food” (Співочий корм 8в1). Так було створено новий успішний бренд.

Протягом наступних 10 років компанія насамперед створила повний асортимент продуктів для птахів, який потім розширився й інших домашніх тварин. Молода компанія швидко перетворилася на першого у США виробника широкої лінійки кормів. Вже багато років власний науково-дослідний центр, що у штаті Нью-Йорк, гарантує виконання цієї мети.

З 2005р. компанія, поряд із такими брендами як Varta, Remington, Rayovac, Tetra, входить до складу концерну Spectrum Brands, оборот якого перевищує 2 млрд. дол. США. У компанії працюють понад 300 осіб і здійснюються постачання більш ніж до 60 країн світу. На початку 2008р. було представлено Європейську лінійку продуктів, адаптовану під Європейського споживача та відповідну законодавству ЄС.